ايران مقاله
دانلود مقاله TwoدرMicrophone Speech Enhancement Using a Learned Binary Mask در word

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله نقش معماری سرویس گراSOA) در یکپارچه سازی سیستمهای اطلاعات مراقبت بهداشتی؛ چالشها و راهکارها در word دارای 5 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله نقش معماری سرویس گراSOA) در یکپارچه سازی سیستمهای اطلاعات مراقبت بهداشتی؛ چالشها و راهکارها در word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی دانلود مقاله نقش معماری سرویس گراSOA) در یکپارچه سازی سیستمهای اطلاعات مراقبت بهداشتی؛ چالشها و راهکارها در word ،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله نقش معماری سرویس گراSOA) در یکپارچه سازی سیستمهای اطلاعات مراقبت بهداشتی؛ چالشها و راهکارها در word :

سال انتشار: 1389

محل انتشار: تخستین سمپوزیوم بین المللی بیمارستان الکترونیکی و تله مدیسن

تعداد صفحات: 5

چکیده:

امروزه بیمارستانها به منظور برآوردن نیازهای اطلاعاتی خود اقدام به خرید و استقرار سیستمهای مدیریت اطلاعات مینمایند. توجه به بحث توسعه و حرکت به سوی یکپارچه سازی و نیز برقراری ارتباط درونی اینگونه سیستمها در بیمارستان و ارتباط با سیستمهای بیرونی(برون سازمانی) چالش جدی را پیشروی فراهم کنندگان خدمات بهداشتی و مدیران بیمارستانها ایجاد کرده است. در این مقاله قصد داریم این چالش را مورد بررسی قرارداده و از معماری سرویس گرا به عنوان راهکاری اولیه جهت حل برخی از چالشها در حوزه یکپارچه سازی سیستمهای اطلاعاتی استفاده کنیم. در مدل معماری سرویس گرا عنصر اصلی مدل سازی سرویس های کسب و کار می باشند که با محور سازی قسمت های قابل توجهی از فعالیت های یک سازمان و ارتباطاتی که بین آنها است انجام می پذیرد.


برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

شنبه ششم 9 1395
(0) نظر
برچسب ها :
X